Teyzeme Köyde Çakışım

Slm. Benim anlatacağım vaka 10 yıl ilkin başladı. Her yıl olduğu gibi gene tatilimizi Türkiyede geçirecektik. Babam, işlerinin ters gittiğinden dolayı, bizi tayyare ile Türkiyeye yolladı. Marmara denizinin kıyısındaki yazlığımıza yerleştik. Biz 3 kardeşiz, 2 kız ve 1 erkek. Ben en büyüğüyüm. Yazlıkta yanımıza Teyzem de geldi, kocası Kemal enişte İstanbulda, işleri yüzünden gelemedi, o da haftasonları geliyordu. Günlerimizi denize girip güneşlenerek geçiriyorduk.

Günlerden Pazartesi idi. Teyzem Anneme, “Neriman, ben yarın kasabaya gidip alışveriş yapacam, Ahmet te benimle gelsin, bana yardım eder.” dedi. Annem de, “Tabii olur.” deyip benim, fikrimi bile sormadı. Halbuki Salı günü yazlıktaki arkadaşlar ile buluşup kızlara takılacaktık. Ben itiraz etmeye kalkınca, Annem, “Babana söylerim seni!” diye tehdit edince konu kapandı. Salı sabahı erkenden kalkıp Teyzemle yola çıktık. Arabamız olmadığı için geçen köy dolmuşlarından birine bindik. Benim suratım halen asılı idi. Teyzem beni güldürmek işin türlü türlü şakalar yapıyor, beni gıdıklamaya çalışıyordu. Teyzem, “Oglum bak surat asma, sen benimle geldiğine pişman olmayacaksın, bak gör seninle neler yaşayacağız!” diyordu. Ben de, “Ya Teyze, ufak tefek kasaba, ne olabilir ki?” diye ona sitem ediyordum.

Dolmuşta giderken bir köyü göterip, “Bak orası eniştenin köyü, dönüşte uğrayıp kaynanamdan birşeyler alacağız!” diyince temelli moralim bozuldu. “Ya Teyze, biz bugün ne vakit denize gireceğiz?” dedim. Teyzem, “Oğlum deniz kaçmıyor ya, yarın gireriz!” dedi. Kasabaya vardığımızda pazaryeri oldukça kalabalıktı. Teyzem tüm tezgahları dolaşıyor, almasada her şeye bakıyordu. Bir ara kolumdan tutup, “Oğlum arkamda dikil, aramıza kimse girmesin, bu salak köylüler fırsat buldu mu götüme parmak atarlar!” dedi. Yaklaşık 1 saat pazaryerini gezdikten sonra, Teyzem dükkanların olduğu sokağa girdi. Orada bir hanım iç çamaşırları satan dükkana girdik. Teyzemi tanıyorlardı, bizlere meşrubat bir şeyler ikram ettiler. Teyzem sonra birtakım iç çamaşırlarına baktı, hepsi müthiş sexy görünüyordu. Bazıları o kadar ince idi ki, giyenin içi huzurlu görünürdü. Teyzeme takıldım, “Teyze bu tarz şeyleri kendine mi alacaksın?” dedim. O da, “Evet, fakat Annen de istedi!” dedi. Ben de, “Yok ya, annem hayatta bu şekilde şeyler giymez1” dedim. O da, “Sen öyle san!” deyip tezgahın üstündeki String Tangalardan birkaç adet paket yaptırdı.

Öğlen vakti geri dönmek için dolmuşa bindik. Dolmuş boştu, en arkaya oturduk. Ben Teyzemin poşetinden almış olduğu Tangalardan birini çıkartıp incelemeye başladım. Teyzem de, “Çok mu beğendin?” diye sordu. Ben de, “Acaba giyince iyi mi durur diye merak ediyorum!” dedim. Bu arada eniştemlerin köyüne yaklaşmıştık. Teyzem şöföre, “Müsait yerde dur da inelim!” dedi. Anayoldan köye kadar aşağı yukarıya 25 dakika yürüyerek yolumuz vardı. O sıcakta ve pazar paketleri ile yürürken, Teyzem, “Gel şurada bir çesme var, su içip, dinlenelim biraz!” deyip, nehir içerisine doğru yürüdü. Ben de Teyzemin arkasından gittim, çeşmenin yanına geldik. Su içip, ağaç gölgesinde birazcık dinlendikten sonra, Teyzem, “Hemen geliyorum!” deyip dereye doğru yürüdü. Herhalde çişini meydana getirecek diye ben yerimden kalkmadım. Geri geldiği vakit ona, “Teyze, gidelim mi artık?” dedim. Teyzem, “Bekle sana birşey gösterecem, fakat asla kimseye anlatma, anlatırsan yalan söylüyor derim!” dedi. “Neymiş o?” dedim. Teyzem de, “Çok merak ediyordun iyi mi durur diye, bakta gör iyi mi durmuş!” dedi ve eteğini yukarıya çekti…

Teyzem yeni almış olduğu tüllü Tangalardan birini giymiş, amcığı olduğu gibi görünüyordu. Yutkunarak, “Teyze müthiş duruyor!” dedim. Teyzem, “Gerçekten beğendin mi?” diye sordu. “Hemde çooook!” dedim. Sikim anında kalkmış, pantolonumun üzerinden belli oluyordu. Farkında olmadan elim sikime gitmişti. Bunu gören Teyzem gülerek, “Noldu? Daha ilkin asla am görmedin mi?” dedi. Ben de, “Ohooo, oldukça gördüm! Sırf görmek mi, siktim bile!” dedim. Teyzem gene gülerek, “Bak sen yaramaza!” diyerek eteğini tekrardan kapattı. Çevrede kimsenin olmadığından istifade Teyzemin yanına yaklaşıp, elimi amına atmak istedim. Teyzem benden bunu asla beklemiyordu, “Aaaa, oğlum iyimisin sen? Ben senin Teyzenim!” dedi. Ben yalvarmaya başladım, “Ya Teyze, ne olur bir kere ellesem? Amcığa ellemeyi özledim. Bak bu gece senin amını düşünerek 31 çekecem, bari bir kere ellet de sıcaklığını hissedeyim!” dedim…

Herhalde içler acısı bir haldeydim ki, Teyzem durumuma üzüldü, “Tamam, fakat yalnızca bir kere elleyeceksin!” dedi. Teyzemle nehir kenarına indik. Teyzem gene eteğini kaldırdı, ben de önünde diz çökerek, Teyzemin tangasını kenara çekip, amını ellemeye başladım. O sırada Teyzem dengesini kaybedip, götünün üzerine yere düştü. Ben de fırsattan istifade amına parmak soktum. Teyzem ne işe yaradığını anlayana kadar, amını yalamaya başladım. Teyzem ilkin kafamı ittirip, “Sapıkmısın oğlum sen! Dur yapma!” falan dediyse de, sonra o da kalçalarını oynatıp kafamı amına doğru bastırmaya başladı. Teyzem amını yalamamdan acaip hoşlanmıştı. Çok sürmeden Teyzem orgazm oldu, amından sular akmaya başladı. Teyzemin titremeleri geçince, “Tamam, bukadar yeter!” deyip kalkmak istedi. Nasıl moralim bozulmuştu! Teyzeme, “Eee, ben ne olacam Teyze? Sen rahatladın tabii, beni bu şekilde sikim elimde sap gibi bırakacakmısın?” dedim kızarak.

Teyzem biran duraksayıp, etrafa şu şekilde bir baktı, gelen giden yoktu. “Hadi gel bari, sen de rahatla!” deyip bacaklarını açtı, Tangasını kenara çekti ve “Çabuk ol, yakalanıp millete rezil olmayalım!” dedi. Ben de asla vakit kaybetmeden pantolonumu ve külodumu aşağı indirip, sikimi teyzemin amına soktum. Yaklaşık 10 dakika kadar Teyzemin amını siktikten sonra, “Teyze, gelmek üzereyim!” dedim. Teyzem de, “Spiral takılı, içime boşalabilirsin!” der demez, Teyzemin amına öyle bir boşaldım ki, boşalmam asla bitmeyecek sandım. Sonra Teyzem çantasından kağıt mendil çıkarıp, ilkin benim sikimi, sonra da kendi amını temizledi. Sonra da toparlanıp köye gittik.

Teyzemin Kayınbabası kahvede oturuyordu. “Kızım annen kasabaya gitti, akşam üzeri gelecek, onu bekleyecekmişsin, benim de işim var tarlaya gidecem, sonrasında da kasabaya…” dedi ve evin anahtarını Teyzeme verdi. Eve gidip birazcık soluklandıktan sonra, Teyzem, “Hadi kalk banyo yapalım, bu şekilde cenabet cenabet durmak olmaz!” dedi. Teyzemle banyoda beraber yıkandıktan sonra tekrardan sevişmeye başladık. Ev boştu, akşama kadar kimse gelmeyecekti iyi mi olsa. Banyoda Teyzemle ağız tadı ile güzelce sikiştik. Akşam üzeri Teyzemin Kaynanası geldi, biz de yazlığa geri döndük.

Yazlıkta, ben salonda otururken, Annemle Teyzem mutfakta konuşuyorlardı. Annem Teyzeme, “Gününüz nasıldı?” diye sorunca, benim ödüm bokuma karıştı, Teyzem sikiştiğimizi anlatacak diye. Ama Teyzem anlatmadı, sadece, “Valla oldukça güzeldi! Sen ne yaptın, anlat bakalım!” dedi. Annem de, “Ne yapayım, tüm gün plajda erkeklere azgın azgın bakıp durdum, fakat kendimi siktirecek birini bulamadım!” dedi. Teyzem Anneme almış olduğu sezy iç çamaşırları verince, Annem oldukça sevindi. Birkaç gün sonra Annem de kendini siktirecek birini bulmuş, Teyzemle beni hergün yazlıkta bırakıp, o insanın evine sikişmeye gidiyordu. Tabi bu işe maksimum ben sevindim, böylece hergün Teyzemi siktim! O yıl yaz tatilimiz çoooook hoş geçti. İlerleyen günlerde Teyzemi götten de siktim. Teyzemle ilişkimiz halen devam ediyor…

Bir cevap yazın