Subay Çocuğun Koca Aletini Yedim

Geçen hafta sonu çalıştığım bara öğlen saatlerinde askere benzeyen bir öbek gelmişti. Tıraşlarından giyinişlerinden hepsinin asker olduğu belliydi. Ama hepsi bu şekilde uzun boylu, filinta gibi, bir hayli yakışıklı, biçim giyinen çocuklardı. Ben 21 yaşındayım, onlarda 20 – 24 yaş aralığında gözüküyorlardı. Çalıştığım İş Yeri Seks Hikayeleri bara hafta sonları çarşı iznine çıkan çok adam gelirdi zaten. O erlerden asla hoşlanmazdım, geneli saçma sapan tiplerdi. Bahşiş falanda bırakmazlardı. Ama çalıştığım mekan öyle üst seviye bir şey de değildi. Geceleri gelen giden çok olurdu, ergenler de gelirdi. Geceleri bahşişten çok kazanırdım.

Zaten normalde gündüzleri çalışmazdım. Ama bir arkadaş hastalanınca gündüze geldim. İşte bunlar geldiği vakit cumartesiydi, saat 15.00 civarı falandı. Ben aslında hemşirelik mezunuyum liseden. İki senelik okudum bitirdim. KPSS ile atanmak için uğraşıyorum. Geceye gelmem de birazcık ondan zaten. Gece dört gibi İş Yeri Seks Hikayeleri eve geçip sonra uyuyup uyanınca öğlen dershaneye geçiyorum. İnanılmaz yoğun geçiyor günlerim ve annemle yaşıyorum. Bir taraftan evin harcamalarına da ortak olduğumdan çalışmaya mecburum. Çünkü annem esasen zor karşılıyor, dershane ücretini de kendim okuyorum. Benim durumlar birazcık böyle.

Aslında anlayacağınız hayatım çok yoğun olduğundan çok öyle dışarıyla, erkeklerle falan da ilgilenmediğim bir süreç içindeydim. Ama gidip gelip servislerini yapıyordum, içeri çok dolu olmadığı için de içlerinden birinin devamlı bana baktığının farkındaydım. Çocuğun öyle hoş bakışları vardı, o denli masum gözüküyordu ve o denli yakışıklı bir esmerdi ki anlatamam. Boyu da galiba neredeyse 190 vardı. Gözleri resmen benden ayrılmıyordu ve onu çok beğenmeye başlamıştım. Sonra bir ara sigara içerken telefonla konuşmak için merdiven boşluğuna çıktım. Bar bir apartmanın 2. katındaydı.

Telefonu kapattım, tam içeri dönmek için arkamı döndüm ki çocuk orada bana bakıyordu. ‘Merhaba’ dedi ve ben birden çok coşku yaptım. Ben de ‘Merhaba bir şey mi soracaktınız?’ diye sordum. ‘Aslında sizinle müşerref olmak istedim, adın ne’ diye sordu ve ben ilk kez orada çalışmaya başladığımdan beri birini terslemeden onun tanıştım. Birkaç dakika orada söyleşi ettik, fakat benim içeri geçmem gerektiği için kısa kestik. 18.00 gibi çıkacağımı söyledim ve bir yerde kahve içmeyi öneri edince kabul ettim. Çıkışta dışarda beni beklemişti, arkadaşları mekanda kalmışlardı.

Sonra bir yere geçtik ve kahvelerimizi söyledik. Onun subay mektebinde okuduğunu öğrendim ve hafta sonu iznine çıkmış. Birbirimizi bir hayli bir tanıdık. Çok yakışıklı, bilgili, kültürlü, kendini geliştirmiş biriydi. Zekiydi de aynı zaman, harbiden bir hayli hoşlanmıştım. Onun da benden hoşlandığını İş Yeri Seks Hikayeleri düşünüyordum. Sonra ayrıldık ve eve geçtim. Direkt mesajlaşmaya başladık zaten. Uzun uzun mesajlaşıyor ve söyleşi ediyorduk. Sonra o okula dönünce her gün görüntülü konuşmaya başladık ve iki hafta sonra bir kere daha buluştuk hafta sonu. Beraber gezip eğlendik, onunla her şey rüya gibi geliyordu.

Annemin anneannemi görmeye gideceğini ve sonraki hafta sonu isterse bizlere gelebileceğini söyledim. Kabul etti ve o gün gündüz çalışıp cumartesi gecesi onunla kalmayı planladım. Sonrasında beraber rakı aldık evde balık yaptık ve karşılıklı oturup içerek çok hoş söyleşi ettik. Gerçekten olabildiğince hoş vakit geçiriyordum. Bir müzik açtı ve beni dansa kaldırdı beraber çok hoş dans ettik, mükemmel dans ediyordu. Çok hoş vakit geçiriyorduk ve içkimiz tamamlanınca uyumak için yatağa geçtik.

Yatağa geçince bana arkamdan sarıldı ve aşağı yukarıya beş on dakika geçti sanırım. Onunla olmak istiyordum, fakat asla bir hareket yapmamıştı. Ondan hareket beklerken o bir girişimde bulunmayınca ben birazcık kıpırdandım. Popomu kasıklarına doğru sürttüm, ona sokuldum, elini aldım ve sutyensiz pijamamın üzerinden göğsümün üzerine koydum. Uyuya kalmış bulunduğunu o an anladım ve onun bu masum hali daha fazla arzulamama neden oldu. Uyanmış, istediğimi ayrım etmişti.
Göğüslerimi okşamaya başladı ve kalkmaya başlayan aletini popoma İş Yeri Seks Hikayeleri sürtmeye başladı. Dudakları boynumu buldu ve öpücükler kondurdu. Sonra ona doğru döndüm ve çok dilek dolu bir halde öpüşmeye başladık. Elleri kalçalarımda geziniyordu. Öpüşürken ben de eşofmanının üzerinden aletini okşamaya başladım. Aşk dolu bir halde tutkuyla sevişiyorduk. Oda elini bacaklarımın arasına koyup pijamamın üzerinden okşamaya başladı. İnanılmaz şekilde azgındım, onu o denli çok istiyordum ki bu dilek bana bile olağanüstü geliyordu. Üstüne çıktım ve pijamamı üzerimden çıkardım. Direkt uçları sertleşmiş göğüslerim mükemmel bir halde ortaya çıktı.

Dimdik ve sert göğüslerimi çok beğenirdim. Oda çok beğenmiş olacak ki derhal elleriyle yapışıp okşamaya başladı ve sonra uçlarını ağzına doldurarak emmeye başladı. Bir taraftan eşofmanın İş Yeri Seks Hikayeleri üzerinden cihazına amımı sürtüyor ıslanıyordum. İnanılmaz şekilde zevk alıyordum. Sonra başını tutup memelerimi bırakması için dudaklarıma yönlendirdim. Öpüşmeye başladık ve boynuna indim boynunu emerken ona birazcık alan tanıyarak üstündeki tşörtü çıkardım. Göğüslerini öperek bir taraftan eşofmanını kaydırmaya başladım.

Sonra kasıklarının oraları öpmeye başladım ve eşofmanıyla boxerını aynı anda sıyırdım. Aleti kocamandı. Ciddi anlamda kocaman! O boyda birinin kocaman cihazı olması normaldir sanırım. İnanılmaz hoşuma gitmişti. Teninin esmerliği yakışıklılığı esasen harikaydı, fakat bu tertemiz kasıkları ve cihazının kocaman güzelliği inanılmazdı. Elime alıp başını emmeye ve okşamaya başladım. Taşaklarını okşayarak ve öteki elimle hafifçe hafif aletiyle oynayarak yalamaya başladım. Sonra ellerimi bırakıp taşaklarını somurmaya başladım ve yukarıya doğru dilimle çıkarak her yerini yeniden bir daha yaladım.
Sonra başını emmeye başlayarak alabildiğim yere kadar aletini ağzıma aldım. Hepsini iyice ağzıma doldurmaya çalışsam da o denli büyüktü ki yarısını yalnız alabildim. Ağzıma alıp alıp çıkartıp sanki ağzımı becertiyordum ve onu yalamak beni kötü ıslatmıştı. Nasıl bu kadar ıslandığıma inanamadım. Ben onun sikini öyle bir iştahla yalıyordum ki kendim bile zevk alıyordum. Oda göğüslerimi okşuyordu. Uçlarını sıkıyordu ve benim yalamamdan almış olduğu zevkle hafifçe nefesler ve inleyişler bırakıyordu.

Sonra doğrudan üzerine çıktım ve aletini resmen sırılsıklam olmuş amıma aldım. Ama bu şekilde yavaş yavaş almam gerekti. Benim amım ne kadar darsa oda o denli büyüktü. İnanılmaz bir zevkle içime İş Yeri Seks Hikayeleri alıp çıkartıyordum. Zevk içerisinde kendimden geçerek üstünde dik durarak zıplamaya başladım. Ben zıpladıkça memelerim hopluyordu ve bence yukardan mükemmel gözüküyorlardı. Onunda beğendiğine emindim. Çünkü ben zıpladıkça bana bakıyor, her yerimi inceliyor, güzelliğimden memnun olduğu gözlerinden okunuyordu.

Memelerimi okşuyor, ellerini kalçama koyuyordu. Sonra beni kendine çekti ve dudaklarımı öpmeye başladı. Boşalmak üzereydim resmen dakikalardır üstünde zıplıyordum ve üstte olmak beni erken boşaltırdı. Sonra ellerini belimde kavuşturup kilitledi ve alttan alttan amıma koymaya başladı. Ben artık iyice kendimi yitirmiş dudaklarımı boynuna gömmüş ve onu emiyordum. Komşular duymasın diye bağırmamaya dikkat ederken onun boynunu yiyordum resmen. İyice alttan alttan köklemeye başladı ve onun da sanki daha fazla sertleştiğini İş Yeri Seks Hikayeleri hissettim. Sonunda iyice amıma kökledi ve ikimizde aynı anda boşalmaya başladık. İnleyişlerimiz, nefeslerimiz birbirine karıştı. Öylece bir müddet kaldık ve sonra birbirimize bakıp gülümseyerek öpüştük. O boynu mosmor olmuştu ve sonra uzun bir müddet onu geçirme yöntemleriyle uğraştık. Hala beraberiz ve çok mutluyuz…

Bir cevap yazın