Kızımla deniz keyfi

Burdur’da oturuyoruz, Kızım Akdeniz Üniversitesini kazanınca Antalya’da okuluna yakın bir mahalleden 1+1 daire kiraladık. Burdur ile Antalya arası bir saatlik yol olmasından eşim ayda birkaç defa masraf gelir. Kızımda birtakım hafta sonları geliyor.

Ben bir şirketin Akdeniz Bölgesinde seyyar yöntem servisinde çalışıyorum. Fırsat buldukça bende kızıma uğrarım.

Kızımın oturmuş olduğu dairede döşek odasını bunun yanı sıra çabalama odası yaptı. İstediği vakit çalışıyor, istediği vakit yatıyor. Bu odanın dışında ufak bir oda var oraya bir çekyat birde tv koyduk biz gittiğimizde orada yatıyoruz.

18 yaşındaki kızım Seda hoş fiziği ve dolgun göğüsleri ile her ortamda dikkatleri çeker. Serbest bir ortamda büyüyüp, özgürce davranmaya alışık olmasından huzurlu ve sıcak tavırları ile öne çıkar.

Antalya’nın sıcak havası kızım Seda’yı etkilemiş olmalı zira gün geçtikçe daha fazla açılıp saçılıyor. Üç çocuğumuzun en büyüğü olan Seda’ya kıyafet konusu ile ilgili karışmadığımız için her vakit huzurlu davranır. Şimdi bu rahatlığı abartıp oldukça daha cüretkar giysiler giyiyor.
Antalya’ya gittiğimde telefonla arayıp nerede bulunduğunu sormuş oldum bir AVM de arkadaşları ile dolaşıyorlarmış. Oraya yakın olduğumu uğrayıp onu göreceğimi söyledim. Bulundukları yeri öğrenip yanlarına gittim. Seda ve tarafındaki iki arkadaşı tam bir afet gibiydi. Minicik eteklerinin altındaki sütün gibi bacaklarına şu şekilde bir bakıp kocaman bir ohhh tehlike gülüştüler. Seda, iyi mi biçim olmuş muyuz dedi. Süpersiniz hepinizde, gelin size bir yiyecek söyleyeyim diyerek karınlarını doyurdum. Biraz görüşüp konuştuktan sonra Adana’ya gideceğimi iki gün sonra dönüşte uğrayacağımı söyleyip kalktım. Seda sıcak bir öpücükle beni uğurladı.
Yolda giderken Seda’nın güzelliğini düşünürken dönüşte ona seksi bir armağan almayı aklıma koydum. Adana’dan mini bir elbise beğenip armağan paketi yaptırdım. Adana etrafında iki günlük yorucu çalışmadan sonra, üçüncü gün Antalya’ya geldiğimde gece olmuştu.
Kızım Seda’ya uğradım, odasında kitap okuyormuş, yatağına uzandım, oda yanıma oturdu birazcık konuştuk hediyesini verdim. Açınca oldukça beğendiğini söyleyip dışarıda giyip geldi. Yine sıcak bir öpücükle teşekkür etti. Nasılım diye benim fikrimi sordu, mankenler eline su dökemez, oldukça hoş oldun dedim. Yarın bir arkadaşımın doğum günü var oraya giyerim diyerek dışarıya çıktı. Şort ve penye tişört ile geri geldi.
Yorgun olduğumu dışarıdaki kanepeye uzanıp birazcık tv izleyeceğimi söyledim. Kanepeyi açıp altındaki gecelik niyetine giyindiğim şort ve penyemi giyip, yatarak tv izlemeye başladım. Biraz sonra Seda geldi, gözlerimi kapatıp uyur numarası yaptım. Seda yanımda oturup birkaç dakika tv izledi onun üzerinde de şort ve tişört vardı.
Sonra kalkıp içeriye gitti. Geri geldiği vakit üzerindekileri çıkarıp mini geceliğini giymişti. Ben uyur numarasına devam ediyordum. Işığı kapatıp yanıma uzandı. Etrafı yalnızca televizyonun ışığı aydınlatıyordu. Seda sırtını dönerek kalçalarını bana sürtmeye başladı. Biraz daha bekleyip elimi üzerine koydum. Benden cesaret alarak bana doğru kalçalarını bastırmaya devam etti.

Uykumda sayıklıyor muşum gibi karımın ismini mırıldanıp elimi kalçasına doğru indirdim. Seda kalçaları ile yarağıma badana yapıyordu. Aletim iyice kalkıp Seda’ya dayanmıştı. Elimle kalçasını okşarken karımın ismini sayıklamaya devam ettim. Geceliğin dibine külot  giymemişti işte bu oldukça güzeldi. Elimle bacak arasını okşamaya başladım. Amının dudakları ateş gibiydi, okşadıkça ıslandı. Bacak arasını okşamaya devam ederken karımın ismini sayıklayarak ne kadar tatlı bulunduğunu söyledim. 

Şorttan çıkardığım aletimi amına dayarken bebeğim oldukça tatlısın diyerek yavaşça girdim. Sanki karımı rüyamda sikiyormuşum gibi davranmaya devam ettim. Seda’nın daracık amı yanıyordu. Seda tempoyu bulmuş gidip geliyordu. Bebeğim bugün oldukça iyisin diye sayıklamaya devam ettim. Ben zevkten ölürken Seda bir müddet bu şekilde devam etti. İkimizde terden sırılsıklam olmuştuk, ben rüya görmeye devam ederken müthiş bir halde boşalttı.

Ben hareketsiz yatarken Seda yavaşça kalkıp televizyonu kapatıp odasına gitti. Yorgun olduğum için uyuyup kalmışım. Sabah erkenden kalkıp Seda’yı yatağında öpücükle uyandırıp ben gidiyorum sen uyu diyerek ayrıldım.
Yaklaşık on gün sonra yeniden Antalya’ya uğradığımda Seda okuldan yeni çıkmıştı çarşıda buluştuk. Hava sıcak olduğu için bir AVM ye kendimizi atıp serinledik.

Seda ile mağazaları dolaşmaya başladık. En seksi giysilere bakıyor, minicik etekleri ve elbiseleri seçiyor, kimilerini deneyip üzerinde iyi mi durduğunu soruyordu. Kızım sen güzelsin ne giysen yakışıyor dedim. Girdiğimiz asla bir mağazadan boş çıkmadı, çoğu kıyafet aldı. İç kıyafet mağazasına bile girdik, saten mini bir gecelik aldı. Zaten bütün gecelikleri miniydi ihtiyacı yoktu fakat galiba on gün ilkin yaşattığı zevkin bedelini ödüyordum.

En son bikini satan bir mağazaya girdik. Beş  tane bikini beğendi,hepsini de ayrı ayrı giyip benim fikrimi aldı. En son giydirilmiş olduğu oldukça cüretkar bir bikiniydi.Bikininin külotunun arkası ip önü ise minicikti. Sütyen bölümü ise göğüsleri ortaya çıkarıyordu. Gözlerimin içerisine bakarak nasılım diye gene sordu, bomba gibisin hele göğüslerin roket gibi baksana fırlayacakmış gibi duruyor dedim. Kaç patlatırım şimdi diye gülerek kabinden çıkardı beni.

Denediği bütün bikinileri kasaya getiren kızıma, sen son denediğin bikiniyi giyebileceğinden emin misin diye sorunca onu yalnızca beraber denize gittiğimizde giyeceğini söyledi. Tamam deyip ödeyip çıktık fakat bir aylık maaşı bugün giysiye vermiştik.
Seda’yı eve bırakıp yoluma devam ederken o sıcak öpücüğünü fazlasıyla verip beni uğurladı. İş çoktu ve gitmem ihtiyaç duyulan bölgeler vardı  Dört gün sonra iş dönüşü gece yolculuğu yapmış olup sabah Antalya’ya geldim. Seda’ya uğradım Pazar günü olduğu için hemen hemen kalkmamış uyuyordu. Çalan zil sesi ile uyandı, kısa bir konuşmadan sonra kahvaltı hazırlama hadi denize gidelim kahvaltımızı orada aleni büfede yaparız dedim. Bak buna oldukça sevindim diyerek kucakladı. Seda içeride hazırlanırken bende kanepenin altındaki şortumu pantolonun dibine giydim ve çıktık.

Deniz kenarına varınca Seda ilkin kahvaltı yapalım dedi. Denize karşı oturup güzelce kahvaltımızı yaptık. Daha sonra sahile inip şezlong ve şemsiye aldık. Seda üstündeki giysisi çıkarınca gördüm ki aldığımız o süper bikiniyi giymişti. Bikiniden fırlayacakmış gibi duran göğüsleri görkemli görünüyordu. Yeni bikiniyi giymişsin diyince iyi mi olmuş dedi. Çok seksi şimdi seni kıskanırım dedim. Sadece birlikteyken giyeceğim onun için kıskanma dedi. 

Çantasından güneş hasım çıkarıp şezlonga uzanırken sırtıma sürer misin dedi. Arkasından bakınca altında bir ip üzerinde bir ip görünüyordu. Aletim uyanmaya başlamıştı, omuzlarından başlayıp kalçalarına kadar yağladım. Kalçalarını ve bacaklarını yağlarken aletim şortun içerisinde çoktan çadırı kurmuştu. Etrafımızdaki insanların dikkatini çekmeden kalçalarına ve bacak aralarına bol miktarda döktüm, parmaklarımla deliklerini parmaklarken her tarafını okşayıp tadını çıkararak sürüp bitirdim ve kendimi denize attım.

Seda, deniz oldukça hoş haydi gel diye seslendim. Biraz sonra gelen seda ile suyun içerisinde oynaşmaya başladık. Göğüslerinden altı suyun içindeydi fakat kocaman göğüsleri de bikiniden fırlayacakmış gibi suyun üzerinde duruyordu.

Seda’ya göğüslerini işaret ederek sen doğal olarak batmazsın baksana sende iki adet hava yastığı var diyerek şakasına bacaklarını belime dola beni de kaldırsın hava yastıkları dedim. Seda, can simidi atıyorum yakala diyerek bacaklarını belime doladı. Sırt üzeri yatan Seda’nın kalçaları şimdi aletimin üzerinde duruyordu. Bak ikimizi de kaldırıyor gördün mü sakın bırakma yoksa batarız diyerek gülüştük.

Bacakları belimde kucağımdaki Seda’nın bikinisine aletim dayanmıştı. Şakalaşmaya devam ederken şorttan cihazı çıkardım. Şorttan çıkan aletim rahatlamış bikiniye baskı yapıyordu. Seda’yı kollarından kendime çekip tamamiyle aletimin üzerine gelmesini sağladım. Bacakları belimde dolanmış halde kollarını da boynuma dolayıp kucağımda hoplatmaya başladım. Hoplatırken esasen ip olan bikiniyi çaktırmadan kenara tehlike amının dudaklarının sıcaklığı suyun içerisinde bile hissediliyordu.

Gülüşmeler şakalaşmalar arasında hoplatırken kendimi sedanın içerisine kaymış buldum. Seda’nın içi yangın yeri gibiydi. Yavaşça ileri geri yapmış olup içerisine iyice yerleştim. Bir süre hoplatmalara ara verip içerisinde öylece kaldım. Denizde şu şekilde etrafımıza baktım hepimiz yüzüyor eğleniyordu. 

Ben durunca Seda hareketlenip zıplamaya devam etti. Seda zıpladıkça arkama doğru yaslanıp daha fazla içerisine giriyordum. Yangına düşen aletim zevkten uçuyordu. Seda beni boşaltana kadar zıplamaya devam etti. İçine öyle bir boşaldım ki anlatamam. Böyle bir zevki daha ilkin asla yaşamamıştım. Üstelik insanların bulunmuş olduğu bir ortamda bunu yaşamıştım ve oldukça büyük keyif aldım.

Bir cevap yazın