Karım ölünce baldızım bana eş oldu

Eşim geçen ya ölmüştü. Evdeki giysileri almak için kardeşi Sevda akşam bana gelmişti. bir taraftan giysilere bakıyordu bir taraftan topluyordu. bende yatağa oturup söyleşi ediyordum. ben duygulanınca yanıma oturdu. teselli etmek için sarıldı. üzülmememi teskin ederken bir tarafta yanak larımdan öptü. bacaklarımı okşamaya başladı. başta her şey normaldi. eli arada yukarıya çıktıkça eşofmanın içerisindeki alete değmeye başladı. baksırın kenarında alet bacağa doğru uzarken eşofman üzerinden sevda okşamaya devam etti. beni sırt üzeri yatırdı ve alete doğru eğildi.

Kendini bana bırak dedi. şaşkındım. elini eşofmanın içerisine yerleştirip cihazı çıkarttı ve emmeye başladı. yüzüme tişört koydu. onu hayal et dedi. sakso sevdiğini biliyorum Lale söylemişti dedi ve cihazı emmeye başladı. hoş emiyordu. arada dili ile bodan boya yalayıp sonrasında yeniden ağzına alıyordu. taşakları avuçlayıp beni iyice azdırdı. boşalıyorum diyince eşimin aksine ağzını çekmedi ve ne var ne yok yuttu. şaşırmıştım. emmeye devam etti ve cihazı dik tuttu. tişörtün altından ona bakıyordum. pantolonunu ve külodu çıkartıp cihazı amına sokarak oturdu. götünü çevirip amında cihazı gezdirirken tişört ve sütyenide çıkarttı. ufak memesi vardı fakat dikti.elimi aldı memesinin üzerine koydu. o derhal hemen hareketlerle amını siktirirken bende memesini avuçluyordum. tişörtü kaldırıp pnu seyretmeye başladım.

titreyerek boşaldı. üstümden indirip köpek pozisyonuna getirdi. gör küçüktü. artadan daracık götü izleye izleye siktim. ben vurdukça o inliyordu. amıma boşalma dedi. boşalacakken cihazı ağzına verip boşaldım. akanları toplayıp yuttu. alet dili ile temizledi. yatağa uzandık. rahatladın mı dedi. evet dedim. yanağımdan öpüp Lale ile seni konuşurduk dedi. aslında hep sana siktirmek istedim fakat kardeşimle evli idin. bende evliydim dedi. ben artık evli değilim dedim. sende dulsun. kocasından ayrılmıştı. istediğin vakit gel. dudaklarıma yapıştı öpmeye başladı. Amımı yalar mısın dedi. peki dedim. bacaklarının arasına geçip amını emmeye başladım. bir taraftan da parmaklıyordum. bir parmağın ıda göre sokmaya başladım. ses etmedi. götü dardı. 2 parmak sor giriyordu. amını yalarken boşladı. çevirip yüzüstü yatırdım. göt deliğini tükürükleyip hazırladım.

aleti sokarken acısa da dişini sıkıyordu. yavaş yavaş girdi göte. gözlerinden yaş geldi. git gellerle alışana kadar acı ila inledi sonrasında zevke dönüştü. götüne artık huzurlu rahat giriyordum. 10 dakka götü sikip boşaldım. birlikte rahatlamıştık. eşyaları toplamıştı zaten. gitmem lazım deyip toparlandı. otomobil ile onu eve kadar bıraktım. yol süresince eli alette gittik.

aradan 1 hafta geçmiştiki kapı çaldı. gelen Sevda idi. kapıyı kapatır kapatmaz dudaklarıma daldı. kapının önünde öpe öpe onu soydum ve vestiyere karşı domalttım. amına alete soktum. aynada onu izleyerek sikmeye başalım. içime boşal korunuyorum artık dedi. ben amını sularken oda boşalıyordu. odaya geçtik ben yatağa uzandım o cihazı emmeye başladı cihazı yeniden kaldırdı ve üzerine oturdu. götü ban dönüktü. götü sallaya sallaya siktirdi kendini. sonrasında cihazı götüne yerleştirdi yavaş yavaş oturup hepsini içerisine aldı. götü siktirirken patladım. aletin kenarlarından meniler sızdı. döndü onları yalayıp temizledi. akşam kadar seviştik.

Bayramda eski kaynanaya gittim. Sevda da evdeydi tabi. kaynata çokta n ölmüştü. Sevda mini bir etek ve askılı giymişti. kaynanaya çaktırmadan eğilip arada götünü arada memesini gösterip beni azdırıyordu. kaynana bir ara WC ye gitti. daha kapı kapanmıştı ki cihazı çıkarttım gel buraya dedim . derhal boşalt beni. ivedi gel dedim.. Sevda önümde diz çöktü ve cihazı emmeye başladı. süratli hızlı emerek boşalttı. o su içmeye giderken kaynanada çıkıyordu. Sevda sofra oluşturmak için mutfakta salata yaparken kaynana ekmek yok alayım dedi. dışarı çıktı. derhal mutfağa geçtim.

Sevdanın arkasına geçip eteği kaldırdım. itiraz etmiyordu. külodu sıyırıp ıslanmış amına sokmaya başladım. bıçağı bıraktı iyice domaldı. Zevkten kudurmuştu. cihazı amdan çıkartıp göte sokarken dişlerini sıktı. acısa da dinlemedim. çabuk acil götü siktim. boşaldığımda oda boşlamıştı. toparlandık. bir müddet sonrasında kaynana geldi zaten. yiyecek yiyip çıktım.

arada beni ziyarete geldikçe siktim. ikimizde hayatımızda memnunduk. diğer sevgililerimiz olsa da arada buluşu sevişiyorduk.

Bir cevap yazın