İlk Lezbiyen İlişkimi Yaşadım – Seks hikayesi

Merhabalar ben 30 yaşlarında bir kadınım ve tercihlerim aslında tamamiyle erkeklerden yanadır. Size kısa sürede olanları bahsetmek ve ilk lezbiyen ilişkimin nasılda delicesine bir zevkle geçtiğini söylemek istiyorum. Benim söylediğim gibi aslında asla bu şekilde eğilimlerim yoktu. Hatta üç senelik bir ilişkiden yeni çıktığım bir Lezbiyen Seks Hikayeleri dönemdi. İstanbul’a belirleme istemiş ve geçmiştim, memur olarak çalışıyordum. İnstagramdan bigün birisi ekledi beni. Yakışıklı bir adama benziyordu ve ben burada o sıralar bir hayli yalnız hissediyordum. Oda İstanbul’da olunca kabul ettim.

Sonra profiline bir baktım ki adam değil. Takım elbiseler giyiyor, saçı tamamiyle erkeksi bir tarzda, yüzü de bir miktar tamamiyle baby face adam tipinde, bütün pozları da öyle. Derken yazın çekilmiş fotoğraflarında göğüslerinin olduğu dikkatimi çekti. Fit bir vücudu vardı ve uzun gözüküyordu, fakat göğüsleri olduğuna emin oldum. Sevgilisi de vardı ve onunla bir sürü fotoğrafları vardı. Çok da sevinçli gözüküyorlardı. Neyse, öylesine eklemiştir diye düşünerek silmedim. Birkaç gün öyle durdu ve bigün hikayesinde hoş bir mekana gittiklerini gördüm.

Mesaj atıp ‘Orası neresi?’ diye sordum. İsmini ifade etti ve LGBT barı bulunduğunu da ekstra belirtti. Ben de esasen ayrım etmiştim. Sonra birazcık mesajlaştık ve bana bir soru sormak istediğini söyledi. Ben de sormamasının daha iyi olacağını düşündüm. Ardından oda sormadı. Ama kibar sohbetimiz azıcık daha devam etti. Neden onunla konuştuğuma dair pek bir fikrim yoktu doğrusu. Ama söyleşi hoşuma gitmişti. Sonra iki gün asla konuşmadık, o günde kaldı o konuşma.
İki gün sonra hikayesinde birisi tarafınca gönderilen hediyeyi paylaşmıştı ve Lezbiyen Seks Hikayeleri baktığımda doğum günü kartı da gözüküyordu. Ben de doğum günü bulunduğunu görür görmez ufakta olsa bir muhabbet ettik diye ‘Doğum günün kutlu olsun, nice hoş yaşların’ olsun diye mesaj attım. ‘Teşekkür ederim, fakat doğum günüm Cuma’ dedi. Sonra biz gene bir muhabbete giriştik ve bir hayli bir söyleşi ettik. Ardından Perşembe günü akşamı Cuma benim sorduğum mekanda tebrik yapacaklarını söyledi. Mekanı beğendiğim için benim de gelmemi rica etti.

Şaşırdım ve bir taraftan da ortamlarının gay, lezbiyen ortamı bulunduğunu bana ekstra belirtti. Bunun esasen farkındaydım, fakat aramış olduğu şey yeni arkadaşlar mıydı? Çünkü esasen sevgilisi vardı ve ben bir taraftan gidip onlara katılmayı niye istiyordum bilmiyordum. Kafam kendi adıma cidden karışmış olsa da gitmek istediğimin farkındaydım ve ‘Tamam, uygun olursam gelmeye çalışacağım’ dedim. Bundan sonra bana sevgilisinin oldukça kıskanç bulunduğunu ve geleceksem diğer bir tanışma uydurmamız icap ettiğini söyledi. Eski çalmış olduğu iş yerinden bir arkadaş gibi davranmam konusu ile ilgili anlaştık.

Ertesi gün gelip gelmeyeceğimi teyit etmek için yazdı ve gelmemde ısrar eden oldu. Bunlar cidden kafa karıştırıcıydı benim için. Ama ikinci kez geleceğim dedikten sonra gitmemek gibi bir şansım kalmamıştı artık. Akşam duşa girdim ve hazırlanmaya başladım, lüzumsuz bir his vardı içimde. Cidden ismini koyamıyordum. Konuşmalarımız Lezbiyen Seks Hikayeleri bana oldukça dostça gelmemişti o sırada galiba ve beni neden çağrı ettiğini anlamıyordum ve ilk kez bu şekilde bir ortama girecek olmanın gerginliğini de yaşıyordum.

Duştan çıktım ne giyeceğime uzun bir müddet karar veremedim. Sonra elbise giyinmeye karar verdim ve siyah kurtarıcı bir elbise giydim. Siyah topuklularımı hazırladım. Saçımı dalgalı şekilde aleni bıraktım. Omuzlarıma geliyordu ve makyajımı da yapmış olup söylediği gibi tam 20.30’da mekana geçtim. Oradaydılar ve onu görür görmez derhal tanıdım. Yüz yüze ilk kez görmemiş olmam gerekiyordu sözde, fakat ilk kez görmüştüm. Yanaktan öpüştük ve beni masadaki her insana tanıttı. Ama masa oldukça kalabalık olunca hepsiyle ayrı ayrı tanışamadım. Zaten oldukça kalabalık ve sesli bir ortam vardı.

Sonra sevgilisiyle onun karşısına oturdum ve sesli ortamda bir iki söyleşi etmeye çalıştık. Ortam başta birazcık beni gerse de içmeye başladıktan sonra açılmıştım. Rahatlamış ve çoğu kişiyle söyleşi edip tanışmaya başlamıştım. Birlikte mükemmel eğleniyorduk. Sürekli masadakilerle beraber dans ediyor ve içiyordum. Artık alkol beni iyice ele geçirdi ve hoş sarhoş oldum. İstanbul’a taşınalı 4 ay olmuştu ve epeydir bu şekilde bir mekana gelip içmemiştim. Alkolü de Lezbiyen Seks Hikayeleri fazla kaçırınca artık saat 1.00’e gelirken ve mekan kapanırken ben tamamiyle sarhoştum. Onlar da durumun farkına varınca sevgilisine beni de bırakmayı öneri etti. Sonra arkadaşları birazcık daha oturacakları için beni bırakıp geri dönerek diğer mekana geçme sonucu aldılar.

Arabaya bindik ve bir şeyler konuştuk. Çok hatırlamıyorum. Bana beni tanıdığına memnun bulunduğunu falan söyledi. Yüzümü okşadı ve fotoğraflardan oldukça daha güzelsin gibi şeyler söyledi. Ben de resmen kırıtıp cilve yaparak teşekkür ettim falan derken bildiğiniz flörtleştik. Sonra evimin önüne gelince evini görmek istiyorum diyince beraber yukarıya çıktık. Eve girdik ve bir şey içer misin, diye sordum. O kadar vaktim yok, diyerek gelip bana sokuldu.

Belimden tutup aniden kendine çekti ve bu hareketi bir ihtimal bir adam bana bu kadar erotik, azdırıcı şekilde yapmamıştır yani… O an kasıklarımda bir ısı yayıldı. İçimde bir şeyler koptu ve pat diye dudağına yapışırken buldum kendimi. Yüzümü iki taraftan tutup o denli tutkulu şekilde öpüşmeye başladı ki benimle… İnanılmaz Lezbiyen Seks Hikayeleri derecede azmıştım, bu muazzam bir deneyimdi. Tutup onu dudaklarını asla bırakmadan döşek odasına doğru çektim ve bir taraftan ceketini, gömleğini, pantolonunu süratli hızlı çıkarıyordum. Sonra onu yatağa ittim ve elbisemi tek seferde çıkardım.

Onun üstüne çıktım ve altında yalnızca iç çamaşırı kalmışken delice öpüşemeye devam ettik. Boynuna, göğüslerine indim, yalayarak oyalana oyalana karnına ve sonrasında da kasıklarına. İç çamaşırını çıkarıp vajinasının hala yerli yerinde bulunduğunu gördüm. Tamamen adam olmamıştı. Şimdi onu yalayacaktım ve bu benim için ilkti. Ben amımın iyi mi yalanmasından hoşlandığımı düşündüm ve o şekilde onu yalamaya başladım. klitorisini emiyor, vajinasına dilimi sokuyor, boydan boya emiyor, yalıyordum ve inlemelerinden zevk almış olduğu her şekilde ortadaydı. Sonra o beni yatırıp benden oldukça daha iyi bir halde yaladı. Sırılsıklam olmuştu amım.

Göğüslerimi yalayarak amımı parmaklamaya başladı resmen delicesine sulanıyordum ve oldukça farklı bir pozisyonda bacaklarımız iç içe geçmiş bir halde amlarımızı birbirine sürterken göğüslerimizle Lezbiyen Seks Hikayeleri oynuyor öpüşüyorduk. İnanılmaz derecede zevk alıyordum, bu benim için oldukça farklı bir deneyimde. Onun öpüşmesi, dokunuşu, memelerimi emişi, amımı yalayışı bu zamana kadar erkeklerle olanlardan oldukça daha diğer bir şekildeydi.

Dayanamadım ve resmen amlarımız o şekilde birbirine sürtünürken haykırarak boşalmaya başladığım anda oda iyice beni kendine çekip bastırdı ve oda benimle inlemeye başladı. Dehşet bir zevkle boşalmış ve çırılçıplak iki hanım birbirimize sarılarak yatağa yığılmıştım. ‘Bu senin için bir ilkti galiba’ dedi. Saklamama gerek yoktu, onayladım ve beni saçlarımdan okşayarak öpücüklere boğdu. ‘Çok güzelsin ve oldukça güzeldi. Ama şimdi gitmem lazım. Tekrar geleceğim ve her şeyi konuşacağız’ dedi. Birlikte olabileceğim biri olmadığını sabah algı ettim ve esasen oda beni tekrar asla aramadı ve her yerden silmişti…

Bir cevap yazın