Görücüm ve ben – Sikiş Hikayeleri

Merhaba adım Yeliz 38 yaşındayım diş kliniğinde yazman olarak çalışıyorum. Küçük bir kasabada oturuyorum ailemle beraber babam emekli astsubay annem emekli avukat durumumuz oldukça iyi içlerinde ben bir işe yaramamışim. Benim içimde asla öyle şeyler olmadı çalışayım hoş mesleğim olsun oldukça para kazanayım olmadı isim gücüm eğlenmek tozmak oldu. Kendimi hep eğlenirken beraber olmakla sevinçli ettim hepte kendime sikici aramakta buldum bana hayatta tek zevk veren şey bu oldu sikismek kendimi yatakta bulmak vazgeçilmezim oldu ailemde bu huyumu bildikleri için çareyi beni evlendirmekte buldular. Halam olacak cadı bir görücü buldu bana oda benim gibi azgın yarağına düşkün çıktı. İş yerinden hiçbir şeyden habersiz eve doğru giderken kapıda dizili çeşit çeşit ayakkabıları görür görmez anladım bana görücü geldiğini zili çaldım kapıyı açan halam kirli pis gülüşüyle karşıladı beni.

 

Kapıda hadi gene iyisin seni alacak biri çıktı dedi içeriye girdim karşımda azgın kaba saba bi erkek pekte güzelmiş dedi. Bıyık altı gülüşüyle biz bir konuşalım bakalım han fendi ne istiyor dedi bizi bi odaya aldılar başıma gelen her şey o odada gerçekleşti. Sandalyede bacaklarını iki seksen ayırmış bi herif ve bana doğru bakarak evlilikten beklentilerin ne dedi bende tek vaz geçemediğim tek beklentim sex diyence azgın benim üzerime doğru yayan benimde tek vaz geçemediğim sex dir dedi. Ellerini taş gibi göğüslerime atarak bir hanımdan tamda beklediğim gövde göğüslerine sahipsin dedi. Daha sonra peki göğüslerin benim penisime sakso çeker mi diye sordu bende istersen birazcık daha yakından incele bir ihtimal çeker dedim. Yolu tam anlamıyla açtım bekliyorum ki beni yatağa atsın evire çevire siksin. Haksızda çıkarmadı beni ilk basta sandalyede kucağına oturturdu o sıcaklığı bana hissettirdi daha sonra kemerini çıkartıp bağazıma doladi koca penisini ağzıma yerleştirip sokup çıkardı o denli derine soktu ki bi an kusucam zannetmiştim.

 

Penisini göğüslerimin arasına alarak sakso çekmeye basladı güzelde çekiliyormuş dedi bende göğüslerim sevinçli etmeyi sever dedim. Penisiyle göğüslerimi sürtmekten tahriş olmuştu kip kırmızı kesilmişti bende o esnada iç çamaşırlarımı çıkardım vajinamı onun dudaklarında gezdirdim zevk suyum onun ağzında dolaşırken ne kadar leziz bulunduğunu bun dan vaz geçemeyeceğini anlatıyordu. Ailem icerde bizim hala konuştuğumu sanırken biz yolu yarılayıp penisini içime çoktan almıştım inlemek için zor tutuyordum kendimi duyacaklar diye elimle ağzımı kaptırıyordum. O ise hiçbir şey umurunda olmadan düdüklüyordu saniyede 4 atıyordu buda orgazm olmamı kolaylaştırıyordu. O esnada kapıyı çaldılar hadi kızım kararınızı açıklayın de bizde ona göre konuşalım diyence orgazm olamadan apar topar üstümü giyip kararımızın müspet bulunduğunu söyledik. Onlar oda konuşurken biz geri odaya geçip yarim kalan işimizi devam ettirdik. Hayal ettiğimden de fazlası vardi bu adamda bana buyuk vaatlerden bahsedip beni benden aldı yapacaklarından fantezilerinden söz etti bir taraftan sikerken bir taraftan da bunlardan söz etti beni de mest etti. Ve sırf bundan dolayıda fazla uzatmadan bi ay içerisinde evlenip kendi evimize geçtik. Çocuk yapma taraftarı değiliz uzun bir sure düşünmüyoruz yaşadıklarımızın son bulmasından korktuğumuz için uzattıkça uzatıyoruz.

Bir cevap yazın