Dayımın Kızını Köpüklü Köpüklü Siktim

Selam arkadaşlar ben Bursa’dan Fatih 25 yaşındayım ve bekarım. Ailemle beraber oturuyorum hususi bir şirkette okuduğum bölümle alakalı çalışıyorum. Sizlerle yaşarken çok zevk aldığım bir hikayemi paylaşmak istiyorum. Biz olabildiğince kalabalık bir aileyiz bütün akrabalarımız Bursa’da oturmuş olduğu için devamlı birlikteyiz ve kuzenlerimle aramdan su sızmaz. Dayımın kızı Sare ile aynı yaşta olduğumuz için onunla daha değişik bir iletişimimiz var. Ancak benim ona bakış açım daha romantik olmasından hep onun yanısıra zaman geçirmek istiyorum. İşte bütün vaka burada başladı kuzenim Sare ile daha çok zaman geçirmeye başlamıştık Onun o denli değişik bir güzelliği ve çekiciliği vardı ki beni benden alıyordu. Ona haiz olmak için can atıyordum ve bunun için artık bir şeyler düşünmeye başlamıştım.

Bir gün bizlere gelmişti ve evde asla kimse yoktu ailenin bir çok dayımlar da dahil memlekete gitmişlerdi ve biz ikimiz bizim evde kalmıştık. Sare işten yeni geldiği için çok yorgundu ve duşa girmek istedi onun bana bunu söylemesinden sonra kafamda değişik düşünceler belirmeye başlamıştı. Sare’yi banyoya götürerek ona pak havlu verdim. Ben dışarı çıktıktan sonra banyonun kapısında beklemeye başladım. Kapının deliğinden Sare’yi izlemeye başladım. Vücudunu köpüklemişti ve beni daha da tahrik etmeye başlamıştı. Yavaşça kapıyı açarak ona daha da yakınlaştım ve en sonunda duşa kabinin kapısını açarak karşısına dikildim. Önce birazcık şaşırdı fakat gözleri parlamaya başlamıştı.

Ona asla aldırış etmeden yanın ayanaştım ve köpüklü vücudunu ellerimin arasına aldım ellerimin içinde yitik giden beli yarağımı iyice büyütüyor ve beni benden alıyordu. Arkasına geçerek Onu götünden sikmeye başladım esasen köpüklü olduğu için yarağım çok huzurlu girip çıkıyordu. Bende bunun verdiği kolaylıkla daha sert sikmeye başladım. Bir taraftan arkadan o hoş götünü sikiyordum bir taraftan da göğüslerini okşayarak onu daha da zevke getiriyordum. Islak saçlarını çekerek daha ateşli bir zevke imza atıyordum. Banyoda köpüklerin içinde çılgın gibi sikiştik ve birbirimizi en hoş şekilde boşaltarak anın tadını doyasıya çıkardık.

Bir cevap yazın