Çıtır Kızım ile seks sefası – Seks hikaye

Ben Tekin 37 yaşındayım, Antalya’ya geçen sene sonbaharda taşındık. Biz taşındığımızda sıcaklar sona erdiğinden klima almadık. Komşularımız yazın oldukça sıcak bulunduğunu klimasız duramayacağımızı söylediler.
Kışın bile havalar oldukça hoş geçti elektrikli ısıtıcı ile yönetim ettik. İlkbahar ayları ile sıcaklar birden bastırdı. Şimdiden bu şekilde sıcaksa yazın iyi mi olacak diye düşünmeye başladım. 
Zaman geçmiş temmuz ayı gelmişti. Antalya kelimenin tam anlamıyla yanıyordu. Gündüzleri çalıştığım yer klimalı olduğundan sıkıntı yoktu akşam eve gelince sıcaktan bunalıyordum. Eşim ev kadını olduğundan devamlı evdeydi ve sıcaktan oldukça şikayetçiydi. Komşularla söyleşi bile edemiyoruz eve bir klima taktıralım diye söylenip duruyordu.
Eşim iki çocuğumuzla gündüz denize gidip serinliyorlardı.Evde herkes şort atlet dolaşıyor balkonda yatıyorduk. 12 yaşındaki oğlum ve 15 yaşındaki kızım da tutturdular klima alalım biz sıcakta tv izleyemiyoruz diye. 
Maddi durumu zorlayıp oturma odasına bir klima taktırdık, eşimde çocuklarda oldukça sevindi. Serinleyip rahatlamış oturma odasından çıkmaz olmuştuk. Yalnız bir problem vardı, oturma odasında hava güzeldi fakat dışarı çıkınca sıcak yüzüne vuruyordu.
Yatma vakti gelince eşime, oturma odasında klima var orada yatalım dedim. Eşim iyi mi olacak oturma grubu yataklı değil ki dedi. Bende halının üzerine bir yorgan ser uzanalım dedim. Çocuklar bizde burada yatalım dediler.
Eşim iki yorgan getirip yan yana serdi. Üstüme bir çarşaf alıp en ileriye yastığımı koyup yattım. 12 yaşındaki oğlumda yastığını benim yanıma koyup yattı. Annesi bir çarşafta ona örttü. Eşim 15 yaşındaki kızıma yastığını getir sende yat hadi dedi. Kızımda kardeşinin yanına yattı. Eşim bulaşıkları makineye koyup geliyorum dedi. 
Eşim gelene kadar yattığımız yerde söyleşi ettik. Bunaltıcı havada klimalı ortamda yatmanın keyfini yaşayacaktık. Eşim elinde yastık ve çarşafla geldi, kapının tarafındaki son yer ona kalmıştı. Işığı kapatıp oraya yattı.
Pencereye en yakın ben olduğum için yattığım yerden uzanıp perdeyi açarak odayı aydınlattım. Oturma odasında yastıkları sıralayıp balık istifi yan yana dizilmiştik. Çok geçmeden herkes uyuduk. Bir ara gözümü açtım oğlum ablasının ve annesinin üzerine basarak wcye gitti. Tuvaletten gelince gene basmamak için girişe annesinin yanına uzandı.
Kaldırıp yerine yatırsam derken kızım bana doğru dönüp bacağını üstüme attı. Sırt üzeri yatıyordum ve üzerimde çarşaf vardı. Kızım üzerinde penye altında şort çarşafı çoktan atmıştı. Biraz bekleyip sırtına elimi koyup kalçasına doğru okşadım. Şortumun içerisindeki alet uyanmaya başladı.
Liseye yeni başlayan kızımın hoş bacağı üzerimde birazcık onu izledim.Ne kadarda serpilip güzelleşmişti. Denize gittiğimizdeki bikinili hali dikkatimi çekmişti. Pürüzsüz bacakları yeni dolgunlaşmaya başlayan göğüsleri ısırılacak cinstendi. Şimdi o bacak sikimin üzerinde duruyordu.
Eşimin horultusuna oğlumun horultusu eklenmiş kızım ise aynı yatıyordu. Kalçasını okşayarak bacaklarına doğru elimi indirdim. Bacağından yukarı kalçasına doğru elimle oldukça hafif okşamaya devam ettim. 
Biraz bekleyip kalçasındaki elimi şortun paçasından bacak arasına doğru yerleştirip okşamaya devam ettim. Şortun paçasından parmak uçlarımla külotuna dokunup üzerinden okşadım.
Nefesim kesiliyor kalp atışlarımı kulaklarımda hissediyordum. Parmak ucuyla külotunun kenarını kaldırıp parmağımı bacak arasına doğru yavaşça ilerlettim. Bacak arası sıcacıktı, parmağımla olabildiği kadar okşamaya çalıştım. 
Kızım kıpırdamadan yatıyordu, elim şortunun içerisinde parmak uçlarım bacak arasında öylece birazcık bekledim. Nefes alıp, parmak ucuyla bacak arasını okşamaya kızımın deliklerine dokunmaya devam ettim. 
Kızım kıpırdanacak olunca derhal elimi çektim. Ben elimi tehlike öteki tarafa döndü. İyi ki döndü zira bacağının altındaki aletim boşalmak üzereydi. 
Biraz bekleyip sırtı bana dönük olan kızımın arkasından kalçalarını okşayarak elimi çektim. Aletim şortumun içerisine sığmaz olmuştu. Ben aletimi düzeltirken kızım kalçasını bana doğru yaklaştırdı. Az sonrasında birazcık daha bana doğru gelmiş olarak kalçasını bana dayadı.
Ben hala sırt üzeri yatıyordum. Üstümdeki çarşafı kaldırıp kızımla ikimizin üzerine örttüm. Şortun paçasından aletimi çıkarıp kızıma doğru dönüp çarşafın artından ona sarıldım. Aletim kalçasına dayanmış arkadan sürtüyordum.
Kızımın şortunun paçasını hafif yukarı sıyırıp külotuna ulaştım birazcık külotun üzerinden okşadıktan sonrasında külotunu hafif kenara sıyırdım. Aletimi şortun paçasından sıyırdığım külotunun yanına koyup yavaşça sürtmeye başladım.
Bir yandan bacak arasına badana yapıyor bir yandan da eşim ve oğluma bakıyordum. Gayet derin bir uykuya dalmış mışıl mışıl uyuyorlardı. Sıyırdığım külot bacak arasına geri gelmiş aletim külota sürtüyordu.
Parmak ucuyla külotu yeniden sıyırırken kızımın kulağına şu külot olmasa diyerek usulca fısıldadım. Külotu bu sefer birazcık fazla sıyırıp bacak arasında rahatlıkla vargel yapabiliyordum. Kızımın bacak arası ıslanmaya başlayınca dayanacak halim kalmadı. Tuvalete zor yetişip oraya boşaldım. Geri geldiğimde arkamı döndüm ve yatıp uyudum.
Sabah ben işe gittim, dinlence olduğundan onlar uyamaya devam ettiler. Ben işteyken telefonla aradım denize gitmişler. Akşam işten geldim yiyecek yerken klima ile oldukça huzurlu bir uyku çektiklerini bu akşamda kesinlikle orada yatacaklarını hepside söyledi.
Bende oldukça iyi uyuduğumu klimayı şimdiye kadar taktırmadığıma pişman olduğumu söyledim. Yemeği yedik, kahve, çay, meyve derken yatma vakti geldi. Eşim yorganları sererken canım kola çekti diyerek dolaptan buz gibi iki bardak kola doldurdum. Birini oğluma verdim ötekini ben içtim. Bu arada kızım bana yok mu dedi bir tanede ona doldurdum. Kızımla göz göze geldik, hadi iç bakalım dedim. 
Oğlum tuvaleti gelip kalksın istiyordum. Kolayı içtikten sonrasında içeri gidip dün meydana gelen yerime yattım. Biraz sonrasında oğlumda gelip yanıma yattı. Üzerine çarşaf örtüp hadi uyuyalım dedim. Biz yatarken kızım geldi, oda çarşafını örtüp yattı. Eşim herhalde mutfakta bir müddet oyalandı. O gelinceye kadar yanımda yatan oğlum uykuya dalmıştı bile.
Uyur kalırım diye her ihtimale karşı cep telefonumu iki saat sonraya kurdum. Eşim ışığı kapatıp kapının girişindeki yerine uzandı. Sırtım eşime dönük uyuyormuş gibi beklemeye başladım. Eşimden horultular gelmeye başlamıştı ki bir müddet sonrasında oğlum wcye kalktı.
Sırtım dönük beklerken oğlum geldi fakat girişe annesinin yanına yatmayıp yerine yattı. Az sonrada tısıldayarak uyumaya başladı. Ne yapacağımı düşünürken kızım wcye kalktı. O gidince oğlumu hafif öteki tarafa ittim. Kızım gelince kendisine doğru yanaşmış kardeşini geçip benim yanıma uzandı. Üstüne çarşaf örtmeden sırtını bana dönüp yatmıştı.
Benimde sırtım kızıma dönüktü, göt göte vermiştik. Kızım kalçasını bana yaklaştırıp dayadı. Yavaşça dönüp ona arkasından sarıldım. Biraz sarılmış halde yattıktan sonrasında şortun altındaki bacağını ve kalçasını okşamaya başladım. Şortun paçasından elimi içeriye doğru sokunca kızımın külot giymediğini anladım. Bu benim için iyi bir işaretti.   
15 yaşındaki liseli kızımın içerisinde külot yoktu ve derhal önümde yatıyordu. Arkasından çekilip yavaşça sırt üzeri yatırdım ve üzerine çarşaf örttüm. Aletimi şortumun paçasından çıkarıp çarşafın altındaki kızımın yanına sokuldum. Şimdi ikimiz aynı çarşafın altındaydık. Sırt üzeri yatan kızımın şortunun üzerinden amını okşadım. Elimi Şortun üzerinden içerisine yavaşça soktum evet kızım külot giymemişti, tazecik amını avuçlamaya, okşamaya başladım.
Etrafımı özetlemek gerekirse gözleyip dinledikten sonrasında kızımın şortunu yavaşça dizlerine doğru aşağıya çektim. Kızımın amı artık elimin altındaydı.Pürüzsüz amının dudaklarını Okşayıp parmaklarken amı vıcık vıcık ıslandı. Şortumun kenarından çıkardığım aletimi amının dudaklarında gezdirip sürttüm. İnanılmaz zevk alıyordum. Kızım bacaklarını hafif aralayınca yalnızca aletin kafasını yerleştirip çıkardım.
Antalya yanıyordu fakat aslolan yangın kızımın amındaydı. İçeride bir yanardağ vardı sanki. Aletin kafasını yeniden yerleştirip gidip gelmeye başladım. Aldığım zevki anlatamam mühişti. Aletin tamamını kökleyip yangını söndürmek geliyordu içimden fakat yapmadım. Sadece aletin kafası ile vargel yaparak hızlandım. Baktım zirveye ulaştım derhal çıkarıp şortuma boşaldım. 
Başımı çarşafın dibine sokup, kızımın am dudaklarını öpüp kokladım ve am sularını yaladım. Şortunu çekip dudağına kaygan bir öpücük kondurdum ve kulağına fısıltıyla teşekkür edip banyoya gittim. Islak şortumu değiştirip yerime uzandım. En hızlıca bir klima daha alıp döşek odamıza geçmeye karar verdim. 

Bir cevap yazın